Krótkim wstępem…

Hej  !

Jeśli trafiłeś/trafiłaś na mojego bloga to wiedz że nie przez przypadek 😉

Wyjaśnię wszystko w kolejnych wpisach, szczerze powiedziawszy już od dłuższego czasu w mojej głowie kłębiło się mnóstwo rzeczy które wręcz krzyczały  żeby je wypuścić, problem tylko w tym że jestem dość chaotyczną osobą i ciężko mi wszystko zgrabnie pozbierać, ale postaram się żeby wszystko miało ręce i nogi.
Przede wszystkim moi drodzy czytelnicy na początek należy się Wam informacja skąd w ogóle z mojej strony pomysł na bloga, jak wielu ludzi w dzisiejszych czasach zaczęłam interesować się rozwojem osobistym, rozwojem duchowym można powiedzieć że każdy nowy temat rodził kolejny jeszcze ciekawszy, taki niewinny łańcuszek.
Jednak w moim przypadku nie jest to chwilowa „zajafka” czuję w tym coś głębszego, taka samodzielna edukacja pomaga na wielu poziomach, pokazuje nowe możliwości, uczy wiary w siebie samego i w to, że na świecie jest jeszcze wielu pozytywnych ludzi, dzięki którym każdego dnia świat staje się lepszy i przychylniejszy dla ludzi.
W każdym razie uważam, że dzięki powyższym zainteresowaniom ( chwała moim wszelkim przeszłym doświadczeniom, które doprowadziły mnie do obecnego miejsca ) faktycznie w swoim życiu zauważyłam wiele zmian ( aktualnie rzuciłam się na głęboką wodę, ale o tym później ), i wiem że dzieląc się z Wami własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami udowodnię Wam, że można wiele w życiu zdziałać, będzie to również dla mnie pewnego rodzaju motywacja aby upilnować tego co sobie w życiu zaplanowałam.
Zdaję sobie sprawę że jestem jedną z wielu ale wiem też, że mam do przekazania coś wartościowego, szczerego i prawdziwego 🙂

More about Natalia

W pewnym momencie swojego życia, doznałam olśnienia i zaczęłam pracować nad sobą, polubiłam zmiany jakie się w nim przejawiają. Nabrałam ogromnego apetytu na życie, stałam się bardziej ciekawa świata, ludzi i tego co nas otacza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *