Przejażdżka zwana Życiem

 

Odkryj swój własny potencjał.

 Każdy z nas chciałby, aby nasze życie przebiegało tak jak dokładnie sobie to zaplanujemy, no ale jak wiemy nie żyjemy przecież w świecie idealnym. Nasza droga nie jest prosta, napotykamy na niej przeszkody mniejsze i większe w zależności od wieku inaczej interpretujemy ich wielkość, kiedyś świat się dla nas walił gdy mieliśmy złamane serce, pokłóciliśmy się z przyjaciółmi, rodzice próbowali nam czegoś zabraniać,  albo podczas weekendu nie mieliśmy się jak dostać na zajebistą imprezę, bo sami nie mieliśmy jeszcze prawka, a starsi mieli już załadowane auta ;p  Później robi się już poważniej, poszukiwania pracy, rachunki, chęć sprostania oczekiwaniom innych, dopasowanie się do społeczeństwa, podczas gdy media zaślepiają nas różnymi pierdołami i wyjaśniają nam jak być powinno, nachodzi nas frustracja bo ciągle nam czegoś mało i wiele wiele innych…. wtedy widzimy że nasze kiedyś wielkie problemy to naprawdę błahostki, ale widzimy to tylko dlatego że uporaliśmy się z nimi, z kolejnymi również damy radę, w życiu człowieka wszystko dzieje się stopniowo, tak jak: rodzimy się , dojrzewamy,  umieramy.

Na wszystko przychodzi czas, wszystko co dzieje się w naszym życiu ma sens, w chwili obecnej tylko nie zdajemy sobie sprawy z tego jaki, czasem dopiero po kilku miesiącach albo i nawet latach dochodzimy do odpowiednich wniosków i TUTAJ CHCĘ ZAZNACZYĆ COŚ BARDZO ISTOTNEGO, pamiętajcie że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, to jak na daną sytuację zareagujecie zależy od Was i wtedy w ten sposób wypracujecie swoją przyszłość i kolejne doświadczenia. Najprostszy przykład jaki akurat przychodzi mi do głowy, z jakiegoś powodu macie zły dzień, wychodzicie ze znajomymi i siedzicie upięci, zamiast dobrze się bawić, fajne spędzić czas być może poznać nowych ludzi, i przede wszystkim marnując czas który już nie wróci obrażacie się na cały świat czekając aż wszystko o czym marzyliście spadnie Wam nagle z nieba, tak oo na pocieszenie. WAKE UP ! Sami musicie mieć w sobie siłę i przede wszystkim chęć do tego żeby ta przejażdżka zwana życiem była dla Was przyjemna i ekscytująca, kto ma żyć za Was??  Znajdzie w swoim życiu coś co podniesie Was z łóżka przed Waszym budzikiem, albo sprawi, że ucieszycie się na jego dźwięk i z chęcią powitacie nowy dzień, planujcie, kombinujcie. Nawet jeśli nie macie jeszcze niczego konkretnego, ale zaczniecie szukać  zobaczycie że w końcu coś znajdziecie.  Przerażające jest to że żyje na tym świecie wielu ludzi z bardzo dużym potencjałem, który niestety się marnuje. Każdy ma w sobie potencjał, ale trzeba go odkryć, musicie dać temu szansę to najlepszy początek. Ja wierzę w swoje marzenia i cele właśnie to napędza mnie do działania, sprawia że czasem kładąc się spać myślę już o poranku, sprawia że mając czasem słabszy dzień sama poprawiam sobie humor nie użalając się nad sobą potrafię zebrać się w garść.  Pamiętajcie, każdy w jakimś stopniu jest Panem/ Panią własnego losu, nie mam wpływu na wszystko, ale dysponujemy czymś tak pięknym jak WOLNA WOLA.

W związku z powyższym zachęcam Was do zapoznania się z tekstem jednego z zaprzyjaźnionych blogerów, tekst o tym jak samemu zdobywać wiedzę by osiągnąć własne cele https://sopralogic.pl/post/znajdz-swojego-wewnetrznego-trenera-osobistego

More about Natalia

W pewnym momencie swojego życia, doznałam olśnienia i zaczęłam pracować nad sobą, polubiłam zmiany jakie się w nim przejawiają. Nabrałam ogromnego apetytu na życie, stałam się bardziej ciekawa świata, ludzi i tego co nas otacza.