Niepowtarzalny TY

Zacznę od synonimów słowa UNIKAT bo to słowo klucz dla dzisiejszego wpisu

 • Arcydzieło
 • Kosztowny
 • Cenny egzemplarz
 • Niezwykły
 • Bezprecedensowy
 • Spektakularny
 • Nietypowy
 • Nietuzinkowy
 • Cenny rzadki okaz
 • Cud
 • Coś niepowtarzalnego
 • Coś rzadko spotykanego, jedynego w swoim rodzaju

Niepowtarzalny TY – właśnie tak, TY po drugiej stronie monitora czy smartfona to do Ciebie przemawiam.

W 2016 roku zanotowano, że na świecie żyje około 7,3 mld ludzi, nawet nie potrafię sobie takiej liczby wyobrazić, wiem tylko że to mnóóóóóóóóstwo ;D

W związku z tym po świecie chodzi około 7,3 mld unikatów a Ty masz to szczęście i jesteś jednym z nich <3

Jesteś JEDYNY w swoim rodzaju, nie ma drugiego takiego jak TY, może ktoś jest podobny do Ciebie wizualnie, może ma podobne poczucie humoru, czy poglądy na świat etc., ale nie jest taki jak TY, nawet bliźnięta różnią się od siebie jakimiś detalami, no i z reguły mają odmienne charaktery.

Na świecie nie ma żadnych duplikatów, nie złapiecie takich samych płatków śniegu, nie zaobserwujecie dwóch identycznych kropli deszczu, dokładnie tak samo jest z nami ludźmi.

Dlatego właśnie dzisiaj musisz zdać sobie sprawę ze swojej wyjątkowości, bo nie żyjesz po to żeby dać się zamknąć w schematach – nie ma takiej potrzeby.

Może ujmę to nieco drastyczniej żebyś zrozumiał – Jeśli tłumisz własne emocje, charakter jednym słowem prawdziwe JA – więzisz swoją duszę, niszczysz ją, wysuszasz i pozostawiasz na powolną niezauważalną śmierć…nie – to nie działa z dnia na dzień to działa latami albo i przez całe życie, dlatego jeśli nie dostrzegasz swojej wyjątkowości zerwij NATYCHMIAST niewidzialne łańcuchy okalające Twoją duszę, uwolnij ją, pozwól żyć jej razem z Tobą, a zobaczysz jak będzie Ci wdzięczna. Bez względu na to czy  wierzysz w Reinkarnacje czy też nie to Życie mamy JEDNO JEDYNE, nie daj go sobie zmarnować! Co Ci szkodzi żyć po swojemu ??

Często mówi się o ludziach że mają w sobie to sławetne „COŚ” – to ludzie którzy w głębi darzą sami siebie szacunkiem i miłością, często są to osoby pewne siebie, charyzmatyczne z błyskiem w oku.

Najlepsze teraz przed nami….KAŻDY ma w sobie to COŚ, tylko niestety nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, nie każdy potrafi to w sobie odkryć. Wszyscy mamy w sobie wewnętrzne światło tak zwane Inner Light, jedni mniejsze drudzy większe, które rozpościera się wokół nas, niby niewidoczne gołym okiem, ale sami przyznajcie że będąc w towarzystwie takich ludzi czujcie to. Jeśli nie przyznajecie mi teraz racji – OK, przy pierwszej okazji będąc w towarzystwie osoby która według Was ma to coś zaobserwujcie jak się zachowuje i co o sobie myśli,  często takie osoby w ogóle nie odpowiadają aktualnym kanonom piękna ale to wtedy nie ma znaczenia, uroda jest tutaj pojęciem dość subiektywnym. Nie raz widziałam mega ładną dziewczynę z powiedzmy nie grzeszącym urodą facetem i odwrotnie jakieś nieziemskie ciastko z pozornie przeciętną laską – chyba nie muszę już wyjaśniać jak to działa 😉

A co się dzieje, kiedy kobieta wchodzi w nowy związek? Wszyscy dookoła mówią jej, że kwitnie, promienieje, błyszczy, ma ładniejszą cerę to wszystko dlatego że jest dowartościowana i szczęśliwa, a jej mężczyzna dokładnie wie czego jej trzeba i wie jak o nią dbać.

Pamiętaj, że nie musisz czekać na nikogo kto wyzwoli w Tobie wewnętrzne światło, wręcz przeciwnie to TY sam powinieneś je w sobie odkryć i tym samym dawać innym przykład, pamiętaj jesteś chodzącym CUDEM <3

XOXO

More about Natalia

W pewnym momencie swojego życia, doznałam olśnienia i zaczęłam pracować nad sobą, polubiłam zmiany jakie się w nim przejawiają. Nabrałam ogromnego apetytu na życie, stałam się bardziej ciekawa świata, ludzi i tego co nas otacza.