Darmowe Gadżety Szkolne

Otrzymałam dziś e-maila w sprawie dołączenia do akcji społecznej polegającej na rozdawaniu darmowych gadżetów szkolnych dla dzieci. Inicjatorem wszystkiego jest niewidomy 21 – letni Mateusz Pawłowski, absolwent Technikum Administracyjnego przy SOSW dla młodzieży niewidomej i słabowidzącej w Chorzowie. To nie pierwsza akcja w wykonaniu tego wspaniałomyślnego chłopaka, zorganizował on już dwa konkursy plastyczne dla dzieci. Jeden w 2014 roku pt, „Pieniądz przyszłości” , a drugi w 2015 pt „Kreatywne dziecko”. W każdym z tych konkursów wzięło udział około 700 osób.

Zajrzyjcie sami na YT, aby poznać pomysłodawcę https://youtu.be/0pUMQII7C5k

Chylę czoła przed Mateuszem, gdyż znalazł sposób aby podzielić się czymś z innymi, aby pomóc przede wszystkim,  3 mam za niego kciuki i mam nadzieję że pozostali blogerzy i nie tylko razem ze mną staną na wysokości zadania, aby wspierać tego typu akcje.

Na chwilę obecną do oddania są: zeszyty, notatniki, oraz zakładki do książek.

Zainteresowanych odsyłam na Facebooka http://www.facebook.com/darmowe.gadzety.szkolne

Możliwy również kontakt telefoniczny: 505-904-182

Warto się pospieszyć, bo nowy rok szkolny już za rogiem 🙂

Gadżety można odebrać osobiście, lub otrzymać  pocztą tradycyjną  ( koszt wysyłki 8 zł)

Ale na tym nie koniec, jeśli sami chcielibyście zaoferować jakieś gadżety które ucieszyłyby dzieciaki nie wahajcie się, jestem Pewna że Mateusz przyjmie Was z otwartymi ramionami 🙂

 

 

More about Natalia

W pewnym momencie swojego życia, doznałam olśnienia i zaczęłam pracować nad sobą, polubiłam zmiany jakie się w nim przejawiają. Nabrałam ogromnego apetytu na życie, stałam się bardziej ciekawa świata, ludzi i tego co nas otacza.